SSS

-Uluslararası Dalaman havalimanı (DLM), Marmaris'e en yakın havalimanıdır. Havaalanı Marmaris’e yaklaşık 115 km uzaklıktadır. Tatilciler Marmaris'e kolayca ulaşmak için Dalaman Havalimanı'na seyahat etmelidir. Dalaman Havalimanı'ndan Marmaris'e ulaşım yaklaşık 1 saat 40 dakika sürmektedir.

YAZ


-Temmuz ve Ağustos, Marmaris'te yılın açık ara en sıcak aylarıdır ve tatil beldesindeki mutlak yüksek sezonu oluşturur. Gündüz sıcaklıkları ortalama 35°C'lik bir yüksekliğe ulaşır ve akşamları bile 21°C'nin altına düşmez. Temmuz ayında ortalama günlük sıcaklık 28°C olup, haziran ayındaki 25°C ortalamasından önemli ölçüde yüksektir. Günlerin %53'ü ılık, %36'sı sıcak olarak sınıflandırılan Temmuz, tatil beldesinde yılın en sıcak ayıdır.

KIŞ


Yağmursuz ve son derece sıcak olmasına rağmen, Eylül ayı Marmaris'te hafiften soğumaya başlar. Sıcaklıklar öğleden sonra hala 31°C'ye ulaşıyor ve geceleri 17°C'nin altına düşmüyor.

7 günlük yelken paketimiz ile 2 stand-up paddle ile parıldayan suların tadını çıkarın, 4.5G WiFi ile dünyanın geri kalanıyla bağlantıda kalın ve küçük molalarınızda kahvenizi yudumlarken eşsiz akdeniz mavisinin tadına varın. Ayrıca rahatınız için ata tezgahlarında elde dokunmuş havlu ve çarşaf sunuyoruz. Transit log ve kaptan paketimize dahildir.

Daha fazla bilgi için bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz

Daha fazla bilgi için bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz

Daha fazla bilgi için bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz